KBRSF > Nieuws > Nieuwsbericht
Internationale selecties.
Internationale selecties 01 - 05 / 11 / 2017.
JUMPING
CSI5*-W - CSIYH1* Lyon (FRA)
Zoe Conter : Irenice Horta - Soory de l’Hallali
Pieter Devos : Apart - Claire Z - Flash
Francois Mathy jr. : Casanova de l’Herse - Uno de la Roque
Gudrun Patteet : Sea Coast Pebbles Z - Sea Coast Coco Berlini
CSIU25 Lyon (FRA)
Emilie Conter : Salto des Casty
CSI2* Lyon (FRA)
Emilie Conter - Thibeau Spits
CSIP Lyon (FRA)
Malin Bollen : Cavalor’s Mona Liesa
Thibeau Spits : Cleostrade
Aaron Tijskens : Superbre de Laloena
CSI3* - CSIYH1* Liège (BEL)
Ugo Berrittella : Caretina vh Noordeneind Z - Kouchette ter Goes Z - Sandero
Francois Bossu : Botero de Hus - Chica
Gilles Botton : Anibale de Hus
Nathan Budd : Balder van de Kateleijnekouter - Cadix des Rosiers - Varesco des Rosiers
Wouter Devos : Emporio van ’t Holeinde - Just Me D - Tonik Hero
Arnaud Doem : Amoiselle du Fleury - Bagatelle du Fleury - Hocus Pocus de Messitert
Carine Gagliani : Quarco de Kerambars
Antoine Goffin : Easy Boy - Tango du Tertre
Jérôme Guéry : Papillon Z - Quickys - Vingtcoeurs du chalet
Patricia Guéry : Dream Alive Hero
Pascale Haep : Iris van de Bisschop - Mystic Blue HH
Rik Hemeryck : Bretling du Paradis Z - Jarvi de Sclef - Ulyss Morinda
Jos Lansink : Carreau of Greenhill Z - Loiza - Valdelamadre Clooney
Philippe Lejeune : Huxx de Muze
Pascale Lombard : Spartacus
Judy-Ann Melchior : Ailina Z - Clintrexo Z
Damien Plume : Artuur JH Z - Navarro UK
Guillaume Ruant : Elando CT
Marine Scauflaire : Opodium du Vivier - Sansouci de Tinmont
Wim Smet : Goldstar Shining S
Rachel Steffen : Bricco - Uncanto di Villagana
Gilles Thomas : Cantario - Caretina - Conaro
Virginie Thonon : High Tech Vy de Septon
Constant Van Paesschen : Bea van de Helle - Carlow van de Helle - Hamlet vd Donkhoeve
Christophe Vanderhasselt : Caroline T. Z - Gino van de Vrunte - Identity
Yves Vanderhasselt : Jeunesse - Keops vd Begijnakker
Jos Verlooy : Caddie R - Gaston van ’t Steentje - Japatero VDM
Wilm Vermeir : Dalila de la Pomme - Dm Jacqmotte
Annelies Vorsselmans : Diesel N - Shakira Z - Wilandro 3
Gregory Wathelet : Eldorado van het Vijverhof - MJT Nevado S - Sandero
CSI1* Liège (BEL)
Tolga Aksoyek - Manon Becker - Noemie Becker - Charlotte Bossrez - Sandra Buytaert - Vanessa Buytaert - Emy De Braekeleer - Lola De Braekeleer - Angelique De Vuyst - Victoire Delforge - Laurence Derikum - Antoni Draga - Mathilde Dubuisson - Mathilde Esser - Stephanie Falisse - Pauline Genet - Camille Gerard - Clementine Goethals - Patrick Guillaume - Louise Joassin - Thomas Kairis - Filip Lacus - Melissa Laenen - Leinny Lenchard - Laurie Leonard - Eric Lombard - Vanina Lombard - Eloise Lutgen - Vanessa Mathieu - Julie Mathot - Gauthier Mercenier - Gilles Nuytens - Alice Oost - Maud Pietroniro - Victor Plas - Amandine Rolin - Mauranne Smets - Jonathan Soquet - Sonia Stacquez - Tatiana Troiani - Mike Van Belle - Sebastien Vigneron
CSI2*- CSIYH1* Lier (BEL)
Bart Anthonissen - Jeroen Appelen - Viktor Batsleer - Mael Beauclercq - Ben Beevers - Brecht Bille - Celine Bradt - Inge Carton - Ann Carton-Grootjans - Frederik Cattebeke - Bart Claes - Geoffrey Cobbaut - Stephanie d’Andrimont - Dimme D’Haese - Viktor Daem - Louise Dalle - Lander De Bruyn - Femke De Graef - Jan De Pauw - Anouk De Proft - Cederick Deknudt - Gilles Detry - Julie Dewaele - Timothee Dhenin - Axelle Druyts - Bo Fievez - Niels Fockaert - Fabrice Galdini - Melanie Gelin - Adele Guyot - Maxime Harmegnies - Mathias Hazebroek - Matthias Hens - Juliette Herpoel - Nadege Janssen - Marie Kundycki - Eleonore Lambilliotte - Hélène Lepinay - Hanne Mertens - Jens Nijs - Dimitry Noterman - Leonie Peeters - Zara Poels - Daisy Polspoel - Claire Putters - Evelyne Putters - Ralph Putters - Hannes Symons - Annelies Troubleyn - Jonas Troubleyn - Kim Van Decraen - Charlotte Van Duppen - Lien Van Ende - Marthe Van Gorp - Alex Van Hees - Hans Van Laer - Louise Van Laer - Thomas Van Minnebruggen - Olivier Van Roosbroeck - Jolien Van Turnhout - Liesje Vanderwegen - Neal Vanderwegen - Brigitte Vanhalme - Nick Verlies - Steven Vermeir - Frederic Vernaet - Wim Vinckx - Victor Vlerick - Talissa Witteboon - Birgit Wuijts
CSI2* - CSIYH1* Mijas (ESP)
Celine Denuit - Olivier Desemberg - Marie Dive - Alex Grove - Alicia Lienard - Philippe Lienard - Cassandre Malherbe - Anthony Philippaerts - Thibault Philippaerts
CSI2* - CSIYH1* Oliva, Valencia (ESP)
Stephanie Andries - Carmen Christiaansen - Cyril Cools - Fabienne Daigneux-Lange - Alex Grove - Dominique Hendrickx - Julien Macedoine - Aiko Paridaen
CSI1* Oliva, Valencia (ESP)
Cyril Cools - Fabienne Daigneux-Lange - Sophie Geurts - Alex Grove - Patricia Maes - Aiko Paridaen - Daniel Stappaerts - Nathalie Trenker - Pascale Trenker - Nathalie Willems - Alicia Wolf
CSI2* - CSI1* Wierden (NED)
Jason Pauquet - Jenny Pauquet - Charlotte Philippe - Georges Trulemans - Lander Verheire
CSI2* Beijing (CHN)
Jolien Maenhaut