KBRSF > Nieuws > Nieuwsbericht
Internationale selecties.
Internationale selecties 09 - 15 / 10 / 2017.
JUMPING
CSI5*-W Oslo (NOR)
Niels Bruynseels : Gancia de Muze - Himalaya van het Molenhof - Ibbo van ’t Keldertje
Zoe Conter : Irenice Horta - Soory de l’Hallali - Zeta du Sabuci
Pieter Devos : Claire Z - Espoir - Haloubet Hitchcock
Jos Verlooy : Caracas - Herald van ’t Ruytershof - Igor
Gregory Wathelet : Eldorado van het Vijverhof - Forlap - Sandero
CSI2* Oslo (NOR)
Emilie Conter - Karel Cox
CSIP Oslo (NOR)
Thibeau Spits : Cleostrade
CSIO3*-W Rabat (MAR)
team
Gaetan Decroix : Quel Homme de Hus - Vogue de Suerone
Jérôme Guéry : Carly - Jupiter VG - Vingtcoeurs du chalet
Dominique Hendrickx : Bacardi les Hauts - Colina Pijnvenhof Z - Ferry van den Hoogeweg
José Thiry : Coco Chanel - Cyrano d’Orbri
Virginie Thonon : High-Tech-Vy-de Septon - It’s a Lord - Koquette
individual
Patricia Guéry : Dream Alive Hero - Ero del Pierire
Nathalie Willems : Clever Brabant Lease - Winner R
CSI1* Rabat (MAR)
Jérôme Guéry - Patricia Guéry - Dominique Hendrickx - Virginie Thonon
CSI3* Tryon (USA)
Nicola Philippaerts : Aikido Z - H&M Harley vd Bisschop - Inouk P
CSI3* - CSIYH1* Vilamoura (POR)
Viktor Daem : Bacardi - Cristello - Donique - Eligius
Louiz Felipe Neto de Azevedo : Cassinitas - Galouba van ’t Zorgvliet
Chloe Heyrman : Quidam Rubenbos S Z - Stakkato de fee
Laurens Houben : Evarado
Cassandre Malherbe : Devotion
Celine Schoonbroodt-de Azevedo : Dolitaire - Venus de l’Eyre
CSI2* - CSIYH1* Opglabbeek (BEL)
Yves Awouters - Ben Beevers - Ugo Berrittella - Gilles Borgonjon - Nathan Budd - Maria Magdalena Celotto - Pieter Clemens - Dirk Demeersman - Camille Demolie - Julien Denayer - Gilles Detry - Melanie Gelin - Bertrand Genin - Rik Hemeryck - Chrlotte Lutz - Francois Mathy jr. - Davy Meijer - Evy Morssinkhof - Simon Morssinkhof - Jan Motmans - Charlotte Peeters - Kristien Peeters - Leonie Peeters - Anthony Philippaerts - Thibault Philippaerts - Sonia Stacquez - Hannes Symons - Kim Thiry - Jens Thys - Tatiana Troiani - Mike Van Belle - Kim Van Decraen - Terry Van Dingenen - Jens Vandenberk - Maartje Verberckmoes - Koen Vereecke - Wilm Vermeir - Frederic Vernaet - Savyana Verstappen - Jorik Vervoort - Annelies Vorsselmans - Chloe Vranken
CSI2* - CSI1* - CSIYH1* Oliva, Valencia (ESP)
Cyril Cools - Fabienne Daigneux-Lange - Laurence Derikum - Candice Lauwers - Gudrun Patteet - Cindy Van Der Straten - Constant Van Paesschen - Alex Grove - Julien Macedoine
CSI2* - CSI1* - CSIYH1* Cagnes-sur-Mer (FRA)
Francois Bossu - Frantz Ducci - Camilie Gerard - Nadege Janssen - Maurine Levy - Claire Van Der Heyde
CSIL Cagnes-sur-Mer (FRA)
Maurine Levy
CSI1* Nevers (FRA)
Thibault Le Jeune
CSIAm-B Nevers (FRA)
Clara De Keyser - Elias Olsen
CSIU25-A Nevers (SUI)
Lola De Braekeleer : Cape Canaveral IV - Violette de Launay
Lies Malisart : Kato
Axelle Windels : Golden Penny C
CSIJ-A Chevenez (SUI)
Yentl Desmare : Napoli van de Steenoven Z
Gilles Nuytens : Cara vd Gulden Z - Jade S
CSIOCh Chevenez (SUI)
Anke De Breucker : Fashin TCS - Justice van ’t verloren kost - Sottise de Wemmel
Lies Malisart : Carlito C - Charismo C
Aline Sercu : W Gamona vd Lindehoeve Z
Linde Van Boxstael : Cadidja van ’t Arkelhof
Robbe Van Boxstael : Jasmine van ’t Elshout
CSIOP Chevenez (SUI)
Anke De Breucker : Dia Veneto
Yentl Desmare : Snippeling Tristan
Gilles Nuytens : Kamirez van Orchid’s
Aline Sercu : Nero van de Bucxtale - Opaline Optima
Pauline Van Dyck : Orchid’s Azalea - Picobelle van de Barthoeve
CSIV-B Barcelona (ESP)
Bendeicte Dewez - Anita Kerstan-Homburg
EVENTING
CCI1* - CIC2* - CCI2* - CIC3* Strzegom (POL)
Stephanie d’Andrimont : Fernhill Extreme - Grandia - Ececheira - Flashlight 2
Julien Despontin - Clever Man Waf
Tom Goeman : Accro - Sibo de Quiesce
Victoria Tubes : Wanieta
ENDURANCE
CEI3* 160 Babenhausen (GER)
Jean-Philippe Cohard : Eaunoire Vague Ewalraid
CEIYJ2* 120 Babenhausen (GER)
Laura Lenges : Tarek Rabba
CEI1* 80 Fontainebleau (FRA)
Pierre Arnould : Uperkut Charbonniere
Karin Boulanger : Bilal de la Prade
Morgane Boulanger : Brize D
Celine Just : Victoire des Mesples
David Permentier : El Majied de Alborada
Louna Schuiten : Sahra du Courtisot
Charlene Willeme : Farouk
CEI2* 120 Fontainebleau (FRA)
Pietro Di Geronimo : Lilo
Elisabeth Hardy : Amina de Palmas
Bruno Nerincx : Judy
David Parmentier
Raoul Ronsmans : Vodka de Plouvorn
Jacques Sabeau : Eaunoire Cookies
Louna Schuiten : Sabah du Courtisot
Maarten Stillaert : LSD Marius
Juliette Vanhee : Uma du Moulin Blanc
Charlene Willeme : Ai Xamba
CEI2* 70+ (2) Fontainebleau (FRA)
Thierry Fonteyne : Andras
Isabelle Lambert : Proud-Iszca Ewalraid
CEI3* 90+ (2) Fontainebleau (FRA)
Danny Droghini : GE Saroum